fbpx

Tarneaeg 3-5 tööpäeva!

MEIST

Kui Janar Võrumaa metsade vahele jõudis, oli Janete juba D.Y.O.R.A looga alustanud. Ei, tegemist ei ole “Kevade”-ga, meie lugu alles kogub hoogu.

Meie lugusid täis maailmas avastad imepäraseid tooteid, mis on loodud südamega ja loomulikult Sinu rõõmuks.
Tervitame Sind D.Y.O.R.A maailmast, kus looduskosmeetika ühendab endas looduse peeneid noote teaduse pisikeste imedega, muutes Sinu igapäevase ilurutiini uueks seikluseks. Meie sojavahaküünlad ning toaparfüümid on peensusteni lihvitud, et Sinu argised hetked muuta hetkedeks, mida soovid lõputult korrata.

D.Y.O.R.A missioon on lihtne: säilitada toote isetegemise kunsti väärtus, et hoida eemale masstoodangu halli varju. Me ei tee järeleandmisi ei tooraine kvaliteedi ega pakendi osas, sest teame, et iga tükike loodust on hindamatu. Meie süda kuulub käsitööle ning kõik meie tooted on loodud armastuse ja tähelepanuga, et tuua Sinu ellu vaid parimad kogemused meie pisikesest maailmast.

Olles ettevõttena väga noored, leiame inspiratsiooni looduse loomulikust ilust ning suurest tahtest tuua see Sinuni kõige ehedamal kujul. Oleme tänulikud, kui jagad meiega ideid, millised looduskosmeetika tooted Sind kõige enam huvitavad, mida otsid, kuid ei leia ning millised lõhnamaailma noodid Sind kõige enam inspireerivad.

Olgu lõpetuseks öeldud, et siinkohal lõppeb vaid lühikese loo peatükk. D.Y.O.R.A lugu aga jätkub, haarates Sind kaasa oma lummava loodusmaailma avastusretkele.

D.Y.O.R.A – kus iga loodud toode on Sinu ja looduse kooskõlas.
Janete & Janar, D.Y.O.R.A brändi loojad